Logitech Z537 Powerful Sound tanıtıldı

Logitech Z537 Powerful Sound with Bluetooth adlı verilen 2.1 hoparlör seti, hem kablolu hem de kablosuz kullanım sunarken ses kalitesinden de ödün vermeme iddiasında.

Logitech Z537 Powerful Sound with Bluetooth adlı verilen 2.1 hoparlör seti, hem kablolu hem de kablosuz kullanım sunarken ses kalitesinden de ödün vermeme iddiasında.

Logitech, sadelik ve şıklığın yanı sıra kaliteli bir ses deneyimi arayanlar için Z537 Powerful Sound with Bluetooth adını verdiği modelini duyurdu. Peki, ister kablolu ister kablosuz olarak kullanma olanağı sunan 2.1 ses sistemineler sunuyor?

Daha Fazlası


1 22

Logitech Z537 Powerful Sound with Bluetooth özellikleri

Oldukça uzun bir model adına sahip olan Logitech Z537 Powerful Sound with Bluetooth, aslen kablosuz kullanım odaklı olarak düşünülmüş ancak üzerindeki 3.5 mm portu sayesinde kablolu kullanma tercihi de kullanıcıya bırakılmış. Bluetooth 4.1 Teknolojisi sayesinde bu hoparlörleri her defasında baştan tekrar eşleme derdi olmadan, birden fazla cihazla eşleyebiliyor olmanız da önemli bir artı.

30 W gücünde bir subwoofer ve 15 W gücünde iki uydu hoparlörden oluşan 2.1 ses sistemi toplamda 60 W değerinde bir çıkış sunuyor. Kablolu kontrol ünitesi sayesindeyse güç ve ses ayarlamalarını gerçekleştirmeniz mümkün. Öte yandan subwoofer’ın ayarını kendi üzerinden yapmanız gerekiyor.

Logitech Z537 Powerful Sound with Bluetooth şu an için İngiltere’de çıkmış durumda ancak ürünün kısa zaman içerisinde ülkemizde de satışa çıkmasını bekliyoruz. Ürünün fiyatıysa 112 dolar civarında.

Logitech Z537 Powerful Sound with Bluetooth 2.1 ses sistemini beğendiniz mi?

SDN – ShiftDelete.Net

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri