Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) KPSS 2017/4 Tercihleri

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) KPSS 2017/4 Tercihleri ( 2016 KPSS Puanlarıyla Tercih Yapılabilecek Pozisyonlar)

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) KPSS 2017/4 Tercihleri ( 2016 KPSS Puanlarıyla Tercih Yapılabilecek Pozisyonlar)

Daha Fazlası


1 7

ÖSYM’den az önce yapılan duyuruyla KPSS 2017/4 tercih işlemlerinin yarın başlayacağı bildirilmişti. Peki tercih ücreti ne kadar? kimler tercih yapabilecek? KGM personel alımları ile ilgili tüm detaylar…

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) KPSS 2017/4 Tercihleri ( 2016 KPSS PuanlarıylaTercih Yapılabilecek Pozisyonlar)

Ölçme , Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı’ndan (ÖSYM) bugün yayımlanan duyuruda Karayolları Genel Müdürlüğü’ne KPSS puanlarıyla önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapılacağı , ilgili alımlar için tercih işlemlerinin yarın başlayacağı bildirilmişti. Adaylar Tercihler 2016 KPSS Lisans ve 2016 KPSS Önlisans puanlarıyla 12 ile 18 Nisan 2017 tarihleri arasında ÖSYM resmi internet sitesi üzerinden yapılabilecek. Yerleştirme Ücreti 15.00 TL olarak açıklandı.

Tercih yapan adayların yerleştirme ücretini yatırmaları gerektiği aksi takdirde yerleştirmeye hak kazansalar dahi atamalarının yapılmayacağı belirtildi. Tercih süreciyle ilgili detaylı bilgilendirme için lütfen TIKLAYINIZ ,  Önlisans mezunlarının tercih yapabileceği pozisyonlar için lütfen TIKLAYINIZ , Lisans Mezunlarının Tercih yapabileceği pozisyonlar için lütfen TIKLAYINIZ.

Kaynak kpsscafe.com.tr

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri