HTC One X10’un görüntüsü ortaya çıktı

Mobil dünyada yaşanan sızıntılar denildiğinde akla gelen ilk isim Evan Blass, HTC'nin orta seviyeye hitap eden yeni One X10 modelinin ilk görüntüsünü paylaştı.

Mobil dünyada yaşanan sızıntılar denildiğinde akla gelen ilk isim Evan Blass, HTC’nin orta seviyeye hitap eden yeni One X10 modelinin ilk görüntüsünü paylaştı.

HTC’nin Mobil Dünya Kongresi 2017‘de tanıtılacağı düşünülen ama tanıtılmayan yeni orta seviye One X10 modelinin ilk resmi görüntüsü, her zaman olduğu gibi yine Evan Blass tarafından sızdırıldı.

Cihazın teknik özellikleri nasıl olacak?

Dedikodulara göre HTC One X10, 5.5 inç’lik 1920×1080 çözünürlüğe, MediaTek MT6755 1.9 GHz işlemciye, Mali-T860 grafik arabirimine ve de 16 MP’lik ana kameraya sahip olarak satışa sunulacak.

Daha Fazlası


1 158

Cihazda ayrıca 3 GB bellek ve 32 GB’lık da dahili hafıza yer alacağı söyleniyor. Bunların dışında da HTC One X10’un Amerika Birleşik Devletleriiçerisinde 290 Dolar fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceğinin de altını çizmemiz gerek.

HTC tarafından daha önce yapılan duyurularda orta segmente hitap eden bir akıllı telefon üretmeyi planladıkları dile getirilmişti. Bu yüzden yukarıdaki teknik özellikler, yeni tanıtılan birçok cihaza göre daha geride kalıyor denebilir.

:: HTC’nin yeni orta segment telefonu One X10’u nasıl buldunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri