En Hızlı WordPress Temaları

Günümüzde nerdeyse açılan sitelerin%70 wordpress diyebiliriz.Ayrıca Google sıralama kriterleri arasında ilk 3 maddeden biri site hızıdır.

SEO Uyumlu, En İyi ve En Hızlı WordPress Temaları

Günümüzde nerdeyse açılan sitelerin%70 wordpress diyebiliriz.Ayrıca Google sıralama kriterleri arasında ilk 3 maddeden biri site hızıdır.

Eğer bir site açmışsanız ve emeğiniz çoksa kesinlikle en hızlı wordpress temasını kurmalısınız.Emeklerinizin boşuna gitmesini istemiyorsanız.

Peki sitemizin hızını etkileyen faktörler neler derseniz sizlere en başta tema derim.Çünkü iyi kodlanmış bir tema herzaman kurduğunuz sitenin bel kemiğidir.

Kaliteli bir blog sahibi olmak yada blogdan para kazanmak istiyorsanız şiddetle tavsiyem yolun başındayken en hızlı wordpress temasını kurmanızdır. Hızlı bir tema herzaman size maddi anlamda ileride dönüş sağlar ve google adsense ile iyi para kazanabilirsiniz hatta Google AdSense Ile Blogdan Nasıl Para Kazanlır? yazımızıda bir göz atın derim.

  • İlk baştaki soru peki hangi temayı seçmeliyiz? İnternet dünyasında binlerce ücretsiz ücretli temalar mevcut diyebiliriz.En hızlı temayı nasıl bulucağız? İşte sizler için hazırlanmış en hızlı wordpress temaları

En hızlı wordpress temaları arasında en çok dikkat ederseniz MyThemeShop geliyor.

Neden derseniz çünkü piyasadaki En hızlı wordpress temaları buradan çıkıyorda ondan:) Zaten bu firmanında ilk sloganı ( En hızlı wordpress temaları ) firmanın araştırma sonuçlarına göre seçilmiş bir slogan unutmayalım bunu.

Eğer bir siteniz var ve ben hızlı bir wordpress temasına ihtiyacım var diyorsanız ki ilk seçeneğiniz bu olmalı ilk seçeneğiniz MyThemeShop ürettiği ” hızlı wordpress temaları”olmalı.

Lütfen Okuyun: Kesinlikle bu makaledeki temalarda hiç bir cache, cdn ya da wordpress site hızlandırma işlemi mevcut değil, lütfen bunu göz önünde bulundurun.

Bir hayal edin düşünseniz böyle hızlı temalara birde r cache eklentisi ya da hız optimizasyonu yaptığınızda ulaşacakları hızları  bir hayal edin artık:) Hatta cache eklentisi yazdım aklıma geldi cache eklentisi kurmak ve ayarlamak istiyorsanız bu yazımızı muhakakkak okuyun; WP Super Cache Nedir? Nasıl Kurulur? WP Super Cache Ayarları

En Hızlı WordPress Blog Temaları

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri