Far Cry Primal İle Taş Devri Savaşlarına Hazır Olun

far cry primal

Far Cry Primal ile geçmiş çağlara yolculuk edip eşsiz bir yaşam mücadelesi içine gireceksiniz. Dünyaca ünlü FPS oyun serilerinden Far Cry’a yeni bir soluk getiren Far Cry Primal ile açık dünya tabanlı bir hayatta kalma mücadelesi içine gireceksiniz.

Far Cry’ın önceki serilerinde tropik adalardan Afrika’ya ve Uzak Doğu’ya kadar uzanan çeşitli bölgelere seyahat edip yakın zaman içinde gerçekleşen hikayelere tanık olup kendimizi bir anda olayların içinde bulmuştuk. Oyunun yeni serisi Far Cry Primal ile bu seferki yolculuğumuz Taş Devri dönemine dayanacak.

Daha Fazlası


1 58

Far Cry Primal’da kahramanımız avcı değil bu sefer av konumunda olacak. Doğanın hakimi olan güçlü yırtıcılara karşı hayatta kalma mücadelesi verecek olan kahramanımız adım adım yükselmeye ve kendi klanını kurmaya çalışacak.

far cry taş devri

Oyun içinde oyuncular av olmamak ve oyundaki diğer klanlar tarafından ortadan kaldırılmamak için değişik yöntemlere başvurabilecek. İsteğe bağlı olarak ok ve yay gibi ilkel silahlarınızla gizli hareket etme özelliğinizi kullanarak rakiplerinizi yenebilir, isterseniz kendi kurguladığınız tuzaklarınızı belli noktalara yerleştirerek düşmanlarınıza üstünlük kurabilirsiniz.

Oyunda en çok beğeneceğiniz noktalardan biri de doğadaki yırtıcı hayvanları ve devasa mamutları evcilleştirerek sizin saflarınızda savaşmalarını sağlayabileceksiniz. Evcilleştirdiğiniz hayvanlar sayesinde çevrenizde olup bitenlerden haberdar olabilecek, bu hayvanları düşmanlarınızın üzerine salabileceksiniz. Yine binek hayvanı olarak kullanıp çevreyi keşfetmeye devam edebileceksiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri